מרפאות JMedical

חברת JMEDICAL הינה רשת מרפאות מומחים פרטית בעלת ותק רב, את סניפה הראשון יזם והקים ד"ר יעקובסון כבר ב- 1988 ברמת השרון. כיום מפעילה הרשת ארבעה מרכזים רפואיים יוקרתיים ומודרניים בהם קליניקות להשכרה בתל אביב, רמת השרון, רעננה ובני ברק, במתחם ב.ס.ר החדש.

חברת JMEDICAL כבר מתחילת דרכה ועד היום, שמה לה למטרה לרכז את מיטב המומחים ברפואה כללית, רפואת יועצים ומומחים ורפואה אלטרנטיבית תחת קורת גג אחת. סברנו כי שילוב המומחים יחדיו ייצור סינרגיה נדירה, אשר תעניק ערך מוסף לרופאים, מטפלים ומטופלים כאחד. את הצלחתנו שחזרנו גם בסניפים החדשים יותר.

חברת JMEDICAL מנוהלת על ידי מיטב אנשי מקצוע, כשבראשם, ד"ר יעקובסון, אשר עסק ברפואה, מכיר היטב את הצרכים הרפואיים והלוגיסטיים על כל היבטיהם. הכרות מעמיקה זו משוקפת בהצבת סטנדרטים גבוהים ויישומם בשרות, זמינות ומקצועיות בכל אחד ממרכזי הרשת.

בתכנון והקמת מרכזים רפואיים, הושקעו משאבים ניכרים ומחשבה רבה, כל זאת על מנת ליצור מקום יוקרתי ומכובד עבור הרופאים, אשר הולם את מעמדם של המומחים מן השורה הראשונה ובו בעת מתאים לצרכיהם המשתנים של כל סוגי הרופאים והמטפלים בהתאם לדרישותיהם וצרכי מטופליהם.

המרכזים הרפואיים רובם ככולם מיועדים להשכרת מרפאות לצרכי רפואה פרטית ולרופאים מומחים ומטפלים עצמאיים של כל קופות החולים וחברות הביטוח הפרטיות ממגוון אסכולות: רפואה כללית, רפואת יועצים, רפואה אלטרנטיבית והוליסטית, יועצים ופסיכותרפיה.

נשמח לעמוד לשירותכם, כל פנייה ובקשה תענה בהקדם ובהתאם לסטנדרט JMEDICAL!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​